Usługi

Zajmiemy się twoim samochodem profesjonalnie od A do Z. Każdą naprawę poprzedza kosztorys przedwykonawczy.
Zajmujemy się odnową zabytkowych samochodów oraz tych całkiem nowych.

0
NAPRAW
0
PROJEKTÓW
0
KLIENTÓW
0
LAT

Lakiernictwo

Prawidłowy proces malowania jest tak samo istotny przy kompleksowej naprawie auta, co prace blacharskie i mechaniczne. Lakierujemy wszelkiego rodzaju powłoki lakiernicze według zamówienia Klienta. Wszystkie elementy zawieszenia są piaskowane oraz poddane kataforezie i malowane. Wszystkie elementy przed lakierowniem są zabezpieczane podkładem epoksydowym. Posiadamy specjalną, bezpyłową kabinę lakierniczą w której pojazd jest lakierowany w idealnych warunkach. Używamy jedynie lakierów o najwyższej, renomowanej jakości. Kompetentni fachowcy (wyszkolona kadra lakierników z Ukrainy), gwarantują naprawę na najwyższym poziomie. Nasze zrealizowane projekty są najlepszym dowodem jakości naszych usług. Oferujemy Państwu usługę naprawy samochodu w systemie Door to Door, czyli odbieramy Twój samochód własnym transportem spod twojego domu i odstawiamy go po naprawie. W naszych pracach współpracujemy z najlepszymi dostawcami i wykonawcami w kraju i za granicą takich jak:

BLACHARSTWO

Wszystkie naprawy blacharskie wykonywane są z najwyższą starannością. Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w ramę naprawczo-pomiarową oraz wszelkie niezbędne profesjonalne narzędzia, urządzenia spawalnicze w tym również do spawania konstrukcji aluminiowych. Każdy pojazd po przeprowadzonych pracach blacharskich i lakierniczych jest zabezpieczany antykorozyjnie podkładem epoksydowym. Oferujemy państwu usługę naprawy samochodu w systemie Door to Door, czyli odbieramy Twój samochód własnym transportem spod twojego domu i odstawiamy go po naprawie. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe są specjalizacjami, które wymagają niezwykłej dokładności i rzetelności.

Mechanika samochodowa

Nasza firma oferuje również kompleksową naprawę mechaniczną samochodów wszystkich marek. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, najlepszych firm, potrzebnym do diagnostyki, serwisowania i naprawy nowoczesnych systemów samochodowych. Współpracujemy z dostawcami części zamiennych wielu marek samochodów w celu zapewnienia szybkiej, korzystnej cenowo i jakościowo oferty, a także przedstawicielami renomowanych firm. Oferujemy Państwu usługę naprawy samochodu w systemie Door to Door, czyli odbieramy Twój samochód własnym transportem spod twojego domu i odstawiamy go po naprawie. Nasz serwis zadba o pełną i fachową obsługę Państwa samochodu. Wykonany przez wyspecjalizowanych mechaników przegląd i naprawy oraz zastosowanie odpowiednich markowych części i oleju na pewno przedłuży jego żywotność.

Renowacja oldtimer

Odbudowa oldtimera to proces skomplikowany i czasochłonny. Bardzo często stan dostarczonego nam samochodu zabytkowego oznacza dla nas odbudowanie auta od podstaw i jest to związane z koniecznością odtworzenia brakujących lub uszkodzonych elementów blacharskich. Oferujemy państwu usługę naprawy samochodu w systemie Door to Door, czyli odbieramy Twój samochód własnym transportem spod twojego domu i odstawiamy go po naprawie.

Podstawą każdego zlecenia jest dokładne obejrzenie pojazdu, przygotowanie harmonogramu prac, dokonanie wstępnej wyceny. Z klientem uzgadniany jest harmonogram prac i oszacowane są koszty projektu. W zależności od stanu klasyka demontujemy cały samochód lub też częściowo – elementy wymagające naprawy. Jesteśmy w stanie odbudować każdą karoserię zaczynając od piaskowania, odbudowy elementów skorodowanych, cynowania miejsc naprawianych – poprzez warstwy podkładów epoksydowych do ostatniej warstwy lakieru. Demontaż, montaż podzespołów i osprzętu pojazdu, prace blacharskie, lakiernicze, mechaniczne. Pozostałe prace specjalistyczne takie jak naprawa silnika, skrzyni biegów, mechaniczna naprawa podzespołów czy odnawianie elementów chromowych zlecamy sprawdzonym firmom zewnętrznym, z którymi współpracujemy od lat. Wszystkie prace są szczegółowo dokumentowane. W ich trakcie klient otrzymuje zdjęcia z przebiegu prac, a na koniec kompletną dokumentację w formie elektronicznej.

Zakres renowacji obejmuje: kompleksową odbudowę nadwozi stalowych i elementów nadwozi, lakierowanie samochodów i motocykli, prace mechaniczne, piaskowanie.

Realizujemy marzenia koneserów i miłośników motoryzacji.

Naprawy powypadkowe

Firma Kowal – Michał Kowal oferuje: